Mantolama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Mantolama fiyatları uygulama yapılacak konutların ihtiyaçları ve konut sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Isı yalıtım uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi fiyatı doğrudan etkilemektedir. İzolin danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Yalıtım bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 60 azaltarak tüketiciye ömür boyu tasarruf ve konfor sağlayan bir yatırımdır.

Bina Keşif Süreci : Sisteme girilen keşif isteği ölçüm sorumlularının ekranına gelir, ölçüm ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek ölçüm işlemini gerçekleştirir.

Ölçüm işleminin aşamaları :
Tüm cepheler lazer metre ile ayrı ayrı ölçülür.
Metrajdan düşülecek minha alanları ölçülür (pencere, kapı boşlukları vb.)
Isı yalıtımı dışında binanızda  yapılacak ek uygulama isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı,kapı,görüntülü diyafon,merkezi uydu sistemi,çevre düzenlemesi vb.)
Binanın krokisi çizilir ve tüm ölçüler keşif formuna kaydedilir.

Fiyatlandırma Süreci : Metraj keşif formuna yazılan ölçüler  (Kurumsal Planlama) programına aktarılarak sıfır hata ile hesaplandıktan sonra kaydedilir ve müşteri ilişkileri sorumlularımızın ekranına gönderilir.

Teklif Basım Süreci : Müşteri İlişkileri sorumlularımız kendilerine gelen keşif formunun basımını yaparak teklif dosyanızı hazırlarlar, basım onayı verilen teklif dosyası yalıtım danışmanlarımızın ekranına gönderilir.

Teklif Dosyasının Teslimi : Yalıtım danışmanlarımız kendilerine gelen dosyayı kararlaştırılan gün ve saatte teklif dosyasını teslim eder.

Sözleşme Süreci : Karşılıklı mütebakat sağlandıktan sonra,  fiyat, iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.

İş Başlangıç Süreci : Planlama uzmanı kendisine gelen sözleşmeyi inceledikten sonra şantiye başlangıcını planlar, uygulamada kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenen tarihte şantiyeye gönderilir.
Her şantiyemizde görevlendirdiğimiz şantiye sorumlularımız, iş başlangıcında temizlik (pencere camlarının, zeminin kaplanması vb.) ve güvenlik ile ilgili tüm tedbirleri aldıktan sonra uygulamayı başlatır.

İş Sonladırma Süreci : Binadaki uygulama bitirildikten sonra, ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır çevre temizliği yapıldıktan sonra şantiye apartman/site yönetimine eksiksiz olarak teslim edilir.

Takip Süreci : Müşteri ilişkileri sorumlularımız uygulama yapılan bina ile ilgili site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinde kalarak binanın durumu ile ilgili bilgi alırlar. 

 Tüm çözüm ve önerilerin giderek birbirine benzediği günümüzde İZOLİN CEPHE SİSTEMLERİ farkını yaşamaz dileğiyle kendinize iyi bakın.


 

E-BÜLTEN